Koniec sezonu na markizy z Wrocławia

Nieubłaganie zbliża się koniec sezonu letniego i spędzania czasu na przydomowych tarasach i balkonach, któremu towarzyszyły markizy z Wrocławia. Markizy z Wrocławia osłaniały nas i chroniły przed nadmiernym słońcem, sprawiały, że czas spędzony na świeżym powietrzu stawał się jeszcze przyjemniejszy i bardziej komfortowy.

Markizy z Wrocławia dbały o nasza ochronę przez wiele miesięcy, teraz my zadbajmy  o zabezpieczenie

Po sezonie letnim nie musimy od razu demontować markizy z Wrocławia lub zwijać jej w kasetę, możemy jeszcze przez długi czas korzystać z markiz z Wrocławia jako osłony przed niewielkimi opadami oraz podmuchami zimnego wiatru. Należy jednak pamiętać, aby zdążyć usunąć markizy z Wrocławia przed mrozami i licznymi opadami, nie wolno również pozostawiać markizy z Wrocławia wystawionej na działanie silnego wiatru, może to doprowadzić do uszkodzeń, które ciężko będzie naprawić.

Jak zadbać o markizy z Wrocławia?

  • W pierwszej kolejności markizy z Wrocławia należy oczyścić z nagromadzonych zabrudzeń
  • Markizy z Wrocławia przed demontażem powinny być osuszone
  • Dobrze przeprowadzić serwis mechanizmu sterującego markizami z Wrocławia, który polegać powinien na sprawdzeniu czy wszystkie mechanizmy działają poprawnie, dokręcić ewentualnie wszystkie części, nasmarować i impregnować, aby w dobrym stanie przetrwały zimę

Markizy z Wrocławia będą służyć nam wiele sezonów jeśli odpowiednio o nie zadbamy, a im wyższa jakość zainstalowanych markiz z Wrocławia tym większa pewność, że w kolejnym letnim sezonie będę prezentować się równie dobrze co w poprzednim.

ASAP Systemy osłonowe
ul. Międzyleska 2-4
Wrocław